Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "CES"

Etiketa: CES

Huawei tani është një nga lojtarët kyç në industrinë e smartphone-ve, gjithashtu është shitësi i tretë më i madh në botë pas Samsung-ut dhe Apple-it.Sipas...

Ndoshta kjo është hera e parë që dëgjoni për kompaninë Saygus, kjo për shkak se pajisjet e prodhuara nga kjo kompani nuk janë të...

Kodak ka lansuar smartphone-in e tyre të parë në eventin CES 2015, Kodak IM5, që është një smartphone Android me ekran 5-inç dhe definicion...

Pronarëve të smartphone-ve Android që posedojnë  OTG (On-The-Go) të aktivizuar, ndoshta mund t'ju interesoj për Flash memorien e re Ultra Dual USB Drive 3.0...

Pati shumë thashetheme për prezantimin e një Sony Walkman të ri në CES 2015 dhe këto thashetheme rezultuan të vërteta. Sot u prezantua Sony...

ASUS pas prezantimit të smartphone-it Zenfone 2, ata kanë vazhduar me smartphone-in tjetër të dedikuar për fotografi Zenfone Zoom. Ky është një smartphone i pajisur me 10...

Gjatë panairit tregtar për teknologji CES 2015 në Las Vegas, udhëheqësi i ASUS-it, Johnny Shih, ka thënë se ASUS tashmë shet për çdo muaj nga 1.5 milionë...

Lenovo gjithashtu ka njoftuar për dy smartphone të ri që tanimë ka futur në portofolin e tyre, Vibe X2 Pro dhe P90.Lenovo Vibe X2...

LG në ngjarjen CES 2015 ka lansuar të shumë përfolurin G Flex 2. Ky është smartphone-i i dytë që lakohet nga kjo kompani dhe ofron...

Gazetarët e teknologjisë nga e gjithë bota, këto ditë kanë zbarkuar në Las Vegas për ngjarjen e madhe për teknologji CES 2015. Kjo ngjarje zyrtarisht...

Thashethemet e fundit premtonin se gjenerata e dytë e smartphone-it G Flex do të vij këtë javë në ngjarjen CES, ku tani posterat e vendosur nga...

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të...