Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Chip"

Etiketa: Chip

Qualcomm vetëm kishte njoftuar për chip-in Snapdragon 820 mirëpo për fat të keq nuk ishin dhënë me shumë detaje. Për ata të cilët janë...

Intel gjatë një prezantimi në MWC 2014 në Barcelonë ka njoftuar për dy procesorë të ri 64-bit të dizajnuar për smarthphone dhe tablet Android. Procesorët...

A e keni ditur se çipat (chips) për pajisjet Apple i prodhon kompania Samsung?Sipas The Wall Street Journal, Apple më nuk do ta paguaj...