Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Çip"

Etiketa: Çip

A e keni ditur se çipat (chips) për pajisjet Apple i prodhon kompania Samsung?Sipas The Wall Street Journal, Apple më nuk do ta paguaj...

Bashkëpunëtori i Qualcomm-it, Qualcomm Atheros ka prezantuar një NFC (Near field communication) çip të ri, i cili është me i vogël në dimension dhe...