Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Çmimi"

Etiketa: Çmimi

iPhone 8 po vjen, dhe risi po bjenKemi raportuar edhe më herët se Apple ka blerë 70 milionë panele ekranesh OLED nga Samsung, për...