Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Colin McRae Rally"

Etiketa: Colin McRae Rally

Codemasters sot ka lansuar lojën e tyre Colin McRae Rally për Apple iPhone dhe iPad, duke ju mundësuar përdoruesve të përjetojnë lojën e ri-imagjinuar 2001 në...