Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Coratana"

Etiketa: Coratana

Microsoft këtë javë ka nisur një fushatë të re të reklamave për smartphone-t e saj Nokia dhe për asistentin Cortana. Siç ka ndodhur edhe më...