Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "C’SEED"

Etiketa: C’SEED

C'SEED dhe Porsche Design kanë zbuluar televizionin komfort më të madh në botë duke mposhtur modelin Samsung S9 UHD i cili u shfaq në...