Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Destiny"

Etiketa: Destiny

Loja e re Destiny e zhvilluar nga Bungie dhe publikuar nga Activision ka kushtuar 500 milionë dollarë për tu dizajnuar, zhvilluar dhe shitur. Por Activision ka bërë të ditur se shitjet...