Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Dual camera"

Etiketa: Dual camera

Para prezantimit të smartphone-ve Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, disa raportime erdhën se Samsung ishte duke punuar në futjen e dy kamerave në...