Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "E3 2014"

Etiketa: E3 2014

Electronic Entertainment Expo (E3) fillon nesër, dhe nga kompanitë më të mëdha të video lojërave pritet të shfaqin të rejat e tyre për gjatë...

Halo 5: Guardians është emri i lojës së re nga seria Halo dhe pritet të lansohet ekskluzivisht për Xbox One në vitin 2015 në...