Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Eric Schmidt"

Etiketa: Eric Schmidt

Në një konferencë për biznes Allen&Co udhëheqësi i Google-it Eric Schmidt është shfaqur me Smartphone-in ende të pa publikuar Motorola Moto X dhe Corriera...