Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Exynos 7420"

Etiketa: Exynos 7420

Exynos 7420 është procesor më i fuqishëm i Samsung-ut për momentin, i cili është përdorur në smartphone-ët e fundit, Samsung Galaxy S6 si dhe Note 5.Kurse kompania...