Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Eye Venture 2014"

Etiketa: Eye Venture 2014

EYE ka kënaqësinë të ju njoftoj se ka përzgjedhur fituesit e fazës se parë të garës EYE Venture’ 14. Ne ketë edicion EYE ka pranuar...

Të martën më 25 shkurt 2014 Innovation Centre Kosovo (ICK) dhe Encouraging Young Entreprenerus (EYE) organizojnë EYE Venture ’14 – Prezantim Informues” mbi atë...