Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Formula1"

Etiketa: Formula1

Codemasters kanë konfirmuar se loja e njohur Formula1 2012 do të dalë ne treg më datën 21 shtator për PS3, Xbox 360 dhe PC.Ky...