Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Galaxy Note 2 testi i hedhjes"

Etiketa: Galaxy Note 2 testi i hedhjes

Pas testit të hedhjes të bërë nga Android Authority për Galaxy S3 dhe iPhone 5 radha vjen tek Galaxy Note 2 i cili ka...