Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Galaxy S4"

Etiketa: Galaxy S4

Thuhet se Samsung është duke testuar versionin Android 4.3 Jelly Bean në modelet e saja Galaxy S4, Galaxy S3 dhe Note 2, raporton SamMobile,...

Kohët e fundit ka pasur disa ndodhi në lidhje me smartphone-t të njohur si infektues zjarri. Tani si duket edhe Samsung Galaxy S4 i është...

Javën e kaluar kemi bërë shpaketimin e pajisjes Samsung Galaxy S4 dhe kemi treguar se çfarë vjen në paketimin e tij.Ndërsa sot, në videon e...

Nëse keni vendosur për të blerë smartphone-in më të ri Galaxy S4 nga Samsung, dhe jeni kureshtar ta dini se si duket dhe se çfarë vjen...

Samsung ka njoftuar se ka tejkaluar shitjen e 10 milionë njësive të smartphone-it Galaxy S4 për më pak se një muaj.Samsung GALAXY S4 zyrtarisht...

Samsung Galaxy S4 është gati që zyrtarishtë të dalë në shitje për SHBA dhe Evropë, këtu ky smartphone vjen me procesorë 4-bërthamor Qualcomm Snapdragon 600 1.9Ghz,...

Samsung javën që shkoj lansoi smartphone-in e shumë pritur Galaxy S4 në një ngjarje të organizuar në Nju Jork. Ky smartphone pritet të jetë...

Kemi reportuar vazhdimishtë për smartphone-in Samsung Galaxy S4, që tani i ka ardhur koha e publikimit zyrtar, nuk do japim asnjë koment apo thashetheme.Qendroni...

Samsung Galaxy S4 është afër në zbulimin zyrtar të tij, por një seri e fotografive është përhapur që zbulon dizajnin e smartphone-it. Përderisa Samsung...

Samsung u ka dërguar ftesë mediave për datën 14 Mars, në ngjarjen e titulluar Unpacked sipas të gjitha gjasave pritet të njoftohemi më gjerësisht...

Samsung Galaxy S4 mund të shfaqët me një opsion të ri të kamerës të quajtur Samsung Orb, e cila ju ofron mundësin përdoruesve për...

Po flitet se Samsung do të njoftoj për modelin e smartphone-it të tyre të ri Galaxy S4 në MWC (Mobile World Congress 2013) që...