Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Galaxy S6 Edge"

Etiketa: Galaxy S6 Edge

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...