Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "GamePad 2"

Etiketa: GamePad 2

Eksitojnë shumë mundësi për të luajtur me lojëra me platformën Android, NVIDIA Shield dhe Ouya janë dy nga ato. Archos vitin e kaluar kishte...