Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Geneva Motor Show"

Etiketa: Geneva Motor Show

Për fansat e veturave, panairi vjetor ndërkombëtar Geneva Motor Show që ishte javën e kaluar, është një nga ngjarjet më emocionuese dhe më të...