Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Gorilla Glass 5"

Etiketa: Gorilla Glass 5

Kompania Corning ka njoftuar për xhamin mbrojtës të tyre të fundit që përdoret për smartphone dhe tablet, Gorilla Glass 5 i cili është projektuar...