Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "GTA V"

Etiketa: GTA V

Është publikuar video e parë e lojës Grand Theft Auto V që shfaq detajet e çdo karakteri qe luajnë një rol në ketë lojë dhe...