Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Halo 4"

Etiketa: Halo 4

Halo 5: Guardians është emri i lojës së re nga seria Halo dhe pritet të lansohet ekskluzivisht për Xbox One në vitin 2015 në...

Microsoft siç duket do të korr edhe një sukses tjetër me lojën e tyre të re Halo 4 për Xbox 360, dhe sipas një raporti...