Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Honor 5X"

Etiketa: Honor 5X

Huawei tani është një nga lojtarët kyç në industrinë e smartphone-ve, gjithashtu është shitësi i tretë më i madh në botë pas Samsung-ut dhe Apple-it.Sipas...