Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Honor 8 Pro"

Etiketa: Honor 8 Pro

Honor kanë njoftuar për lansimin e smartphone-it të tyre të fundit, Honor 8 Pro i cili vjen me ekran 5.7 inç dhe rezolucion prej...