Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC Butterfly S"

Etiketa: HTC Butterfly S

Modeli i ri i smartphone-it Butterfly S nga HTC është prezantuar në Tajvan dhe tani i kemi të gjitha specifikat e tij.HTC Butterfly S vjen...