Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC Desire 600"

Etiketa: HTC Desire 600

HTC ka lansuar një smartphone tjetër të ri Desire 600, një pajisje Android me 2-SIM kartela dhe me karakteristika mesatare që posedon ndërfaqen HTC...