Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC Desire 616"

Etiketa: HTC Desire 616

Muajin e kaluar HTC ka prezantuar dy smartphone të rangut të mesëm Desire 816 dhe Desire 610, por si duket kompania ka edhe një model...