Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC Desire 820 Mini"

Etiketa: HTC Desire 820 Mini

Modeli HTC Desire 820 ishte prezantuar në shtator dhe tani si duket HTC është duke punuar në një version më të vogël të këtij...