Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC Droid DNA"

Etiketa: HTC Droid DNA

HTC në muajin tetor kishte njoftuar për smartphone-in e tyre J Butterfly me Android, kurse tani ata kanë njoftuar për versionin ndërkombëtar të kësaj pajisje, i...

Para dy ditësh HTC ka publikuar smartphone-in HTC Droid DNA në njërën anë, ndërsa në anën tjetër, kompania hulumtuese Strategy Analitics ka bërë të...

HTC dhe Verizon para disa orëve kanë prezantuar smartphone-in e ri android me ekran 5 inç Full HD, që quhet Droid DNA.Sic kemi raportuar...

HTC dhe Verizon u kanë dërguar ftesë mediave për prezantimin e një pajisje të re që është  planifikuar për datën 13 Nëntor në qytetin...