Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC J Butterfly"

Etiketa: HTC J Butterfly

Kompania e njohur Taivaneze HTC siç duket nuk ka të ndalur. Pas publikimit të serisë së smartphone-ve HTC Windows Phone 8X ,8S dhe One...