Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC One V"

Etiketa: HTC One V

Si duket HTC do të nxjerrë në treg një smartphone tjetër te ri me sistem operativ të Android-it, është emëruar HTC Proto dhe thuhet të...