Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "HTC"

Etiketa: HTC

HTC One X10 është bërë zyrtar. Pajisja tani është e listuar në ueb faqen e kompanisë në Tajvan dhe Rusi.Listimi zbulon se telefoni është...

Smartphone-it HTC 10 i kanë mbetur vetëm edhe pak ditë para debutimit të tij zyrtar, por kompania thuhet të ketë diçka tjetër interesante gjatë këtij viti....

Ndryshe nga kompanitë Samsung dhe LG, HTC nuk ka mbajtur një paraqitje zyrtare në Kongresin Botëror të pajisjeve Mobile 2016 (MWC 2016), për të prezantuar...

Interesi i Facebook-ut në realitetin virtual (Virtual Reality-VR) nuk është më një sekret, sidomos nga viti i kaluar kur kompania kishte njoftuar zyrtarisht se...

HTC të martën ka lansuar zyrtarisht një model të ri të smartphone-it të emëruar One A9. Ky model posedon procesorin e fundit nga Qualcomm Snapdragon 617, pastaj...

Vetëm disa javë pas lansimit zyrtar të smartphone-it HTC One M9, kompania HTC tani ka zyrtarizuar modelin tjetër të ngjashëm, HTC One M9 Plus. Ky...

Tani më është e njohur se HTC do të prezanton pajisjen e re HTC One E9 + në iventin e tyre i cili do...

HTC është duke punuar për të lansuar një tablet të ri i koduar me emrin HTC T1H. Tableti i ri nga HTC vjen me ekranin...

Edhe më herët është thënë se modeli HTC One M9 do të prezantohet në Kongresin Botërore të celulareve muajin e ardhshëm, dhe tani HTC...

Janë shfaqur disa informata për telefonin e ri nga HTC i koduar me emrin HTC Desire A55, dhe nëse specifikimet janë të sakta, atëherë...

Një artikull nga Bloomberg zbuloi disa detaje për smartphonin One M9 të HTC-së që do të prezantohet në eventin e 1 Marsit. Së bashku...

Smartphone-i pasues i HTC One M8 do të prezantohet më 1 Mars në Barcelonë. HTC ka publikuar ftesën në media dhe eventi është planifikuar...