Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei Ascend D2"

Etiketa: Huawei Ascend D2

Huawei sot ka njoftuar zyrtarisht për smartphone të tyre të ri dy me platformën Android dhe një Windows Phone.I pari Huawei Ascend D2 i...