Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei Ascend Mate"

Etiketa: Huawei Ascend Mate

Huawei sot ka njoftuar zyrtarisht për smartphone të tyre të ri dy me platformën Android dhe një Windows Phone.I pari Huawei Ascend D2 i...