Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei Honor 3C Play"

Etiketa: Huawei Honor 3C Play

Gjigant kinez Huawei, lansoi një Android smartphone të ri Honor 3C Play, një model i rangut më të ulet dhe më i lirë se...