Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei Honor"

Etiketa: Huawei Honor

Huawei në Malajzi ka lansuar një tabletë të ri, Huawei Honor, i cili vjen me ekran 8-inç, dhe është dizajnuar për çmim të ulët. Huawei Honor përmban...