Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei Mate 8"

Etiketa: Huawei Mate 8

Lansohet në Kinë smartphone-i Huawei Mate 8. I pajisur me ekran Full HD 6-inç dhe rezolucion 1920x1080 pikselë, posedon procesorin Kirin 950, 8-bërthamor i cili është i përbërë nga...