Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei MateBook"

Etiketa: Huawei MateBook

Huawei ka prezantuar pajisjen e re Huawei MateBook, një në dy tablet-Windows hibrid dhe laptop, që posedon ekranin LCD 12 inç.Ekrani i këtij tableti/laptop u ofron përdoruesve...