Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Huawei TE30"

Etiketa: Huawei TE30

 Huawei në panairin CeBIT do të prezantoj sistemin HD për video-konferenca, Huawei TE30. Huawei TE30 është një sistem më kamerë, mikrofon dhe kodek (codec) të...