Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Intel Core i5"

Etiketa: Intel Core i5

Ditën e djeshme (e Enjte) Google ka lansuar zyrtarisht pajisjen Google Chromebook Pixel, dhe nga tani e tutje është në dispozicion për blerje në dyqanin...