Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iOS 6.0.2"

Etiketa: iOS 6.0.2

Kompania Apple pak orë me parë ka lansuar përditësimin(update) të fundit iOS 6.0.2 për iPhone5 dhe iPad mini. Ky verzion i sistemin operativ iOS...