Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iOS 7.1"

Etiketa: iOS 7.1

Janë bërë më shumë se një muaj që kur u lansua versioni Beta për iOS 7.1 dhe Apple tani ka lansuar ketë version të...