Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iPhone 6 4 inç"

Etiketa: iPhone 6 4 inç

Siç është e njohur, Apple ka lansuar dy modele të reja të iPhone 6 me madhësi të ndryshme të ekranit, 4,7 inç dhe 5.5...