Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iPhone 6C"

Etiketa: iPhone 6C

Që kur u publikua iPhone 5, jemi mësuar që në Shtator të secilit vit të shohim Apple teksa publikon iPhone të ri dhe nuk...