Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iPhone 6S Plus"

Etiketa: iPhone 6S Plus

Që kur u publikua iPhone 5, jemi mësuar që në Shtator të secilit vit të shohim Apple teksa publikon iPhone të ri dhe nuk...

Përderisa jemi në fillim të vitit si dhe është po thuajse shumë herët të flasim për modelet e reja të iPhone-ve nga Apple, tashmë...