Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "iPhone 8"

Etiketa: iPhone 8

Në shtator të këtij viti pritet lancimi i smartphonit iPhone 8 i cili do të vijë me shumë të rreja ku prej tyre do...

Apple planifikon që në lancimin e radhës të modelit të ri, iPhone 8, i cili pritet të jetë në shtator të kë këtij vitit,...

iPhone 8 po vjen, dhe risi po bjenKemi raportuar edhe më herët se Apple ka blerë 70 milionë panele ekranesh OLED nga Samsung, për...

Në shtator të këtij viti pritet të lansohet iPhone 8 nga Apple e cila pritet të vijë me 3 versione për përdoruesit e saj. Apple...

Le t'i lemë thashethemet anash, iPhone 8 do të ketë ekranin OLED, mendohet. Akoma nuk është e konfirmuar nga Apple në ketë kohë, por...