Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "ISIS"

Etiketa: ISIS

A ju kujtohet Junaid Hussain? Hacker i cili punonte për ISIS dhe i cili u vra në një sulm nga droni në Gusht të këtij...