Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Jimmy Iovine"

Etiketa: Jimmy Iovine

Disa javë më parë kemi njoftuar së Apple dhe Beats janë në bisedime për të arritur një marrëveshje në blerjen e Beats. Tani Apple...