Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Junaid Hussain"

Etiketa: Junaid Hussain

A ju kujtohet Junaid Hussain? Hacker i cili punonte për ISIS dhe i cili u vra në një sulm nga droni në Gusht të këtij...