Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Kingston"

Etiketa: Kingston

Kingston dhe Gigabyte janë bashkuar për të arritur një rekord të ri botëror me memorie DDR3 e cila ka arritur shpejtësi në 4.62GHz duke përdorur...